Contacts

Адреса: вулиця Миколи Шепелєва, 3, Київ

Час роботи: з 8:30 до 17:00

Телефон: 044 497 7165, 095 327 7970, 068 784 6348

Наші працівники

Керівництво

Директор Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну, кавалер ордена "За заслуги" ІІІ ступеня,  лауреат Премії Верховної Ради України, заслужений працівник освіти України

АЛЕКСЕНКО Георгій В'ячеславович

Заступник директора училища з навчальної роботи, спеціаліст вищої категорії

ТУМАНОВСЬКА Анна Миколаївна

Заступник директора училища з навчально-виробничої роботи, спеціаліст вищої категорії

НАЙВЕРТ Юлія Олександрівна

Заступник директора училища з навчально-виховної роботи, спеціаліст другої категорії

ПРИСЯЖНЮК Аліна Іванівна

Старший майстер

БАЛАН Анатолій Вікторович

Старший майстер

ГРИНЬ Тетяна Миколаївна

Керівник фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії

ГАВРИЛЮК Валерій Іванович

Методист, спеціаліст другої категорії

САМОЙЛИК Ірина Миколаївна

Завідувач господарством

СКАЛИЦЬКА Людмила Миколаївна

Головний бухгалтер

ОЛІЙНИК Ольга Миколаївна

Інспектор відділу кадрів

СОКОЛОВСЬКА Тетяна Іванівна

Спеціалісти

Секретар керівника

РОЛЬКО Марина Валеріївна

Секретар навчальної частини

СОЛДАТЕНКО Ніна Олександрівна

Бібліотекар, спеціаліст вищої категорії

САЄНКО Світлана Володимирівна

Начальник штабу цивільного захисту, спеціаліст

БУДНИЧЕНКО Юрій Сергійович

Фельдшер

СОКОЛОВА Ірина Іванівна

Педагогічні працівники

Викладач предмета "Охорона праці", спеціаліст вищої категорії

ТОКАРЕНКО Ольга Олександрівна

куратор груп 33 та 2Е-1

Викладач хімії, спеціаліст другої категорії

БОНДАРЬКОВА Катерина Іванівна

куратор групи Е-1

Викладач хімії, спеціаліст

ВЛАСЕНКО Валентина Борисівна

куратор групи 23

Викладач математики, спеціаліст першої категорії

ЧЕРВЯК Віта Сергіївна

куратор групи 22

Викладач математики, спеціаліст

УЧАЄВА Наталія Юріївна

куратор групи 32

Викладач фізики, спеціаліст

СКУБКО Аліна Олегівна

куратор групи 26

Викладач зарубіжної літератури, спеціаліст першої категорії

ЛЕВЧУК Юлія Юріївна

куратор групи 12

Викладач історії, спеціаліст

МЕГЕЙ Анастасія Василівна

куратор групи 31

Викладач української мови та літератури, спеціаліст першої категорії

КУБИШТА Марія Віталіївна

куратор групи 15

Викладач іноземної мови, спеціаліст вищої категорії

РОССОХА Наталія Миколаївна

куратор групи 25

Викладач іноземної мови, спеціаліст

КАРНАХ Емілія Віталіївна

куратор групи 21

Викладач іноземної мови, спеціаліст другої категорії

ГРИЩЕНКО Євгенія Костянтинівна

куратор групи 35

Викладач інформатики, спеціаліст другої категорії

ТОМЧЕНКО Ольга Миколаївна

куратор групи 13

Викладач професійно-теоретичного циклу, спеціаліст першої категорії, голова трудового колективу училища

СИДОРКО Оксана Миколаївна

куратор групи 34

Викладач професійно-теоретичного циклу, спеціаліст вищої категорії

КВАША Наталія Валеріївна

куратор групи 24

Викладач професійно-теоретичного циклу, спеціаліст першої категорії

ЛЕСИК Анна Юріївна

куратор груп 16 та 2Е-1

Викладач професійно-теоретичного циклу, спеціаліст вищої категорії

АШМАРІНА Галина Ревмирівна

куратор групи Б-1

Викладач професійно-теоретичного циклу, кандидат економічних наук, доцент, спеціаліст вищої категорії

МАКСЮТЕНКО Ірина Євгеніївна

куратор групи М-1

Викладач професійно-теоретичного циклу, спеціаліст

ПРИЙМА Юлія Анатоліївна

Викладач професійно-теоретичного циклу, спеціаліст першої категорії

МАЛЕЦЬ Наталія Олексіївна

куратор групи 2Б-1

Викладач професійно-теоретичного циклу, спеціаліст вищої категорії

ЛУКЯНЕНКО  Світлана Іванівна

куратор групи 11

Викладач фізичної культури, спеціаліст вищої категорії

ГАВРИЛКО Ірина Вікторівна

Викладач фізичної культури, спеціаліст

МЕЛЬНИК Павло Олександрович

 

Майстер виробничого навчання 11 розряду

РУДА Вікторія Василівна

майстер виробничого навчання груп 24 та 35

Майстер виробничого навчання 11 розряду

БІЯКОВСЬКА Тетяна Леонідівна

майстер виробничого навчання групи 41

Майстер виробничого навчання 12 розряду

ГУРИН Марія Миколаївна

майстер виробничого навчання груп 25 та 42

Майстер виробничого навчання 11 розряду

ЗМІЄВСЬКА Світлана Олександрівна

майстер виробничого навчання груп 36 та 45

Майстер виробничого навчання 14 розряду

ПОП'ЮК Михайло Іванович

майстер виробничого навчання групи 31

Майстер виробничого навчання 14 розряду

ШИМКО Тетяна Миколаївна

майстер виробничого навчання групи 32

Майстер виробничого навчання 12 розряду

ХАЛИМОНЕНКО Людмила Володимирівна

майстер виробничого навчання групи 23

Майстер виробничого навчання 13 розряду

КАРПЕНКО Галина Петрівна

майстер виробничого навчання груп 14 та 44

Майстер виробничого навчання 12 розряду

ШВАБИК Ірина Богданівна

майстер виробничого навчання групи 21

Майстер виробничого навчання 14 розряду

КОСАРЦОВА Олена Іванівна

майстер виробничого навчання груп ТУ-1 та 2ТУ-1

Майстер виробничого навчання 14 розряду

МАКАРУК Іван Петрович

майстер виробничого навчання групи 33

Майстер виробничого навчання 13 розряду

ПОМОГАЄВА Галина Миколаївна

майстер виробничого навчання групи 26

Майстер виробничого навчання 11 розряду

НЕФОРТУНОВ Олександр Миколайович

майстер виробничого навчання групи 22

Майстер виробничого навчання 11 розряду

ПУЗІЙ Юлія Олексіївна

майстер виробничого навчання групи 13

Майстер виробничого навчання 11 розряду

ШАРАНДАК Альбіна Валеріївна

майстер виробничого навчання групи 15

Майстер виробничого навчання 11 розряду

НЕРАЗІК Анжеліка Артурівна

майстер виробничого навчання групи 16

Майстер виробничого навчання 11 розряду

НЕЧИПОРЕНКО Юлія Сергіївна

майстер виробничого навчання групи 16