Contacts

Адреса: вулиця Миколи Шепелєва, 3, Київ

Час роботи: з 8:30 до 17:00

Телефон: 044 497 7165, 095 327 7970, 068 784 6348

Наші працівники

Керівництво

Директор Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну, кавалер ордена "За заслуги" ІІІ ступеня,  лауреат Премії Верховної Ради України, заслужений працівник освіти України

АЛЕКСЕНКО Георгій В'ячеславович

Заступник директора училища з навчальної роботи, спеціаліст вищої категорії

ТУМАНОВСЬКА Анна Миколаївна

Заступник директора училища з навчально-виробничої роботи, спеціаліст вищої категорії

НАЙВЕРТ Юлія Олександрівна

Заступник директора училища з навчально-виховної роботи, спеціаліст

ГРИЩЕНКО Євгенія Костянтинівна

Старший майстер

БАЛАН Анатолій Вікторович

Керівник фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії

ГОРЧИНСЬКИЙ Євгеній Павлович

Методист, спеціаліст другої категорії

САМОЙЛИК Ірина Миколаївна

Завідувач господарством

СКАЛИЦЬКА Людмила Миколаївна

Головний бухгалтер

ОЛІЙНИК Ольга Миколаївна

Інспектор відділу кадрів

СОКОЛОВСЬКА Тетяна Іванівна

Спеціалісти

Секретар керівника

РОЛЬКО Марина Валеріївна

Бібліотекар, спеціаліст вищої категорії

САЄНКО Світлана Володимирівна

Начальник штабу цивільного захисту, спеціаліст

БУДНИЧЕНКО Юрій Сергійович

Секретар навчальної частини

СОЛДАТЕНКО Ніна Олександрівна

Педагогічні працівники

Викладач предмета "Охорона праці", спеціаліст вищої категорії

СОЛДАТЕНКО Ольга Олександрівна

Викладач фізики, спеціаліст другої категорії

ПРИСЯЖНЮК Аліна Іванівна

Викладач хімії, спеціаліст другої категорії

БОНДАРЬКОВА Катерина Іванівна

Викладач біології, спеціаліст

МИСИШИН Тетяна Василівна

Викладач зарубіжної літератури, спеціаліст першої категорії

ЛЕВЧУК Юлія Юріївна

Викладач історії, спеціаліст

МЕГЕЙ Анастасія Василівна

Викладач української мови та літератури, спеціаліст першої категорії

КУБИШТА Марія Віталіївна

Викладач англійської мови, спеціаліст вищої категорії

РОССОХА Наталія Миколаївна

Викладач англійської мови, спеціаліст

КАРНАХ Емілія Віталіївна

Викладач інформатики, спеціаліст другої категорії

ДУБИНА Ольга Миколаївна

Викладач спецдисциплін, спеціаліст першої категорії, голова трудового колективу училища

СИДОРКО Оксана Миколаївна

Викладач спецдисциплін, спеціаліст вищої категорії

КВАША Наталія Валеріївна

 

Викладач спецдисциплін, спеціаліст першої категорії

ЛЕСИК Анна Юріївна

Викладач спецдисциплін, спеціаліст вищої категорії

АШМАРІНА Галина Ревмирівна

Викладач спецдисциплін, кандидат економічних наук, доцент, спеціаліст вищої категорії

МАКСЮТЕНКО Ірина Євгеніївна

Викладач спецдисциплін, спеціаліст

ПРИЙМА Юлія Анатоліївна

Викладач спецдисциплін, спеціаліст першої категорії

МАЛЕЦЬ Наталія Олексіївна

Викладач фізичної культури, спеціаліст першої категорії

КУЗНЄЦОВ Олександр Сергійович

Викладач фізичної культури , спеціаліст вищої категорії

ГАВРИЛКО Ірина Вікторівна

Майстер виробничого навчання 11 розряду

РУДА Вікторія Василівна

Майстер виробничого навчання 11 розряду

БІЯКОВСЬКА Тетяна Леонідівна

Майстер виробничого навчання 12 розряду

ГУРИН Марія Миколаївна

Майстер виробничого навчання 14 розряду

ПОП'ЮК Михайло Іванович

Майстер виробничого навчання 14 розряду

ШИМКО Тетяна Миколаївна

Майстер виробничого навчання 12 розряду

ХАЛИМОНЕНКО Людмила Володимирівна

Майстер виробничого навчання 14 розряду

ГРИНЬ Тетяна Миколаївна

Майстер виробничого навчання 13 розряду

КАРПЕНКО Галина Петрівна

Майстер виробничого навчання 12 розряду

ШВАБИК Ірина Богданівна

Майстер виробничого навчання 14 розряду

КОСАРЦОВА Олена Іванівна

Майстер виробничого навчання 14 розряду

МАКАРУК Іван Петрович

Майстер виробничого навчання 13 розряду

ПОМОГАЄВА Галина Миколаївна