Contacts

Адреса: вулиця Миколи Шепелєва, 3, Київ

Час роботи: з 8:30 до 17:00

Телефон: 095 327 7970, 067 180 3196 - приймальна комісія, 067 181 7652 - приймальня директора, 067 181 0104 - відділ кадрів

E-mail: buro@kvpubd.kiev.ua

Про нас

Прогрес не стоїть на місці – постійно створюються та розвиваються новітні технології, урізноманітнюються засоби виробництва, з’являються нові професії чи удосконалюються вже існуючі. Не виняток і Київське вище професійне училище будівництва і дизайну.

На сьогодні Київське вище професійне училище будівництва і дизайну –   сучасний, потужний, модернізований  заклад професійної (професійно-технічної) освіти. Освітній процес здійснюється  у сучасних навчальних кабінетах, майстернях та лабораторіях, які оснащені обладнанням, інструментами, матеріалами, інноваційними мультимедійними системами, сучасною довідковою літературою. Намагаючись крокувати у ритм із сьогоденням училище задовольняє потреби вибагливих роботодавців, забезпечуючи їх кваліфікованими робітниками.

В училищі здійснюється підготовка:

Кваліфікованих працівників за наступними професіями:

 • Адміністратор, агент з постачання, діловод.
 • Агент з організації туризму, адміністратор, діловод.
 • Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.
 • Електромонтажник з освітлення та освітлюваних мереж, електромонтажник з силових мереж та електроустаткування, електрозварник ручного зварювання.
 • Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань.

Фахового молодшого бакалавра за наступними спеціальностями:

 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.
 • Будівництво та цивільна інженерія.
 • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Київське вище професійне училище  будівництва і дизайну співпрацює з компанією І/С, яка надає можливість усім бажаючим змінити їх життя на краще, створюючи нові можливості роботи в Канаді, Швеції, Великобританії, Італії, Ірландії і Німеччині. З червня 2012 року на базі училища разом з компанією ILC впроваджено проект «Визнання освіти для працевлаштування українських будівельників у Канаді», в рамках якого педагогічні працівники училища пройшли навчання і по завершенню отримали сертифікати Саскачеванського інституту прикладних наук та технологій (Канада), що дає право проводити атестацію працівників будівельних професій, які бажають працювати в країнах Європи. На сьогодні у нашому закладі освіти 125 громадян України успішно пройшли атестацію з практичної професійної підготовки та отримали запрошення працевлаштування в Канаді.

3 жовтня 2014 року в училищі впроваджується Німецько-український проект «Модернізація освіти за професією «Маляр. Реставратор декоративно-художніх фарбувань». Учасники проекту Фонд Ебергарда Шьока та Київське вище професійне училище будівництва і дизайну. В рамках реалізації пілотного проекту здійснюється:

 1. Модернізація навчально-виробничих майстерень училища.
 2. Розширення навчального простору професійних здібностей та навиків випускників училища за професією «Маляр».
 3. Впровадження модульного професійного навчання як засобу гуманізації професійної освіти.
 4. Обмін міжнародним досвідом.
 5. Координація сучасного робітника на новітні технологічні процеси.

3 2017 року Київське вище професійне училище будівництва і дизайну почало співробітництво з професійними школами міста Варшави (Польща). 3 2018 року реалізується спільний проект «Пізнання культури через архітектуру».

Представники управління освіти Варшави, педагоги їх професійних шкіл та молодь неодноразово відвідували наш заклад освіти, де навчалися на майстер-класах будівельного напряму.  Наші педагоги разом з учнями відвідують професійні школи міста Варшави, де вдосконалюють професійну підготовку шляхом поглиблення і розширення професійних знань, умінь і навичок, набувають досвіду виконання додаткових завдань та обов’язків у межах спеціальності; ознайомлюються  з архітектурою та культурою Польщі; вивчають педагогічний досвід, сучасне виробництво, методи управління, ознайомлювалися з досягненнями науки, техніки і виробництва.