Contacts

Адреса: вулиця Миколи Шепелєва, 3, Київ

Час роботи: з 8:30 до 17:00

Телефон: 044 497 7165, 095 327 7970, 068 784 6348

Спортивна робота

Готуємося до нових спортивних досягнень!

У Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну тендерні процедури проводяться за узгодженими термінами, триває підготовка документації для проведення договорів закупівлі. Так, у березні придбано спортивні товари та інвентар для забезпечення освітнього процесу, незважаючи на його тимчасове призупинення.

Оновлення матеріально-технічної бази та створення умов для здобувачів освіти – пріоритетний напрямок діяльності нашого закладу освіти.

 

Вітаємо переможців першості закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва з футболу - команду Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну! Зональні змагання відбувалися з 10 по 14 лютого ц.р.

"Талановиті люди - талановиті у всьому"

Для учнів училища, які наполегливо вдосконалюють свою професійну майстерність та оволодівають новітніми знаннями, ці слова - не пустий звук. Так, команда КВПУ будівництва і дизайну у складі Захара Костенка (23 гр.), Владислава Соколенка (21 гр.), Єгора Житовоза (23 гр.) та Владислава Сальника (23 гр.) у запеклій боротьбі виборола почесне ІІ місце у змаганнях з кульової стрільби серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Солом'янського району, які відбулися 07.11.2019 у Центрі службово-прикладних видів спорту "Динамо". Особливо необхідно відмітити Захара Костенка (на фото крайній зліва), який найкращий нетільки за обраною професією, а й в особистому заліку у стрільбі. Він показав неперевершений результат та по праву визнаний самим влучним серед учасників змагань.